Zespół

mgr Kamil Bomber

Prezes Zarządu Fundacji "By dalej iść". Doktorant na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Doświadczony metodyk szkoleniowy. Od 2010 menadżer ds. współpracy w Stowarzyszeniu „Przyjazna Szkoła”. Posiada duże doświadczeniem w korporacjach jako menadżer wyższego szczebla z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce oraz za granicą. Doświadczony trener sprzedaży oraz szeroko rozumianej obsługi klienta. Organizator międzynarodowych oraz ogólnopolskich konferencji, sympozjów, szkoleń, warsztatów oraz studium. Koordynator ogólnopolskich projektów. Jako Projekt Manager prowadził długofalowe projekty. Posiada bardzo duże doświadczenie biznesowe, również z administracją publiczną. Autor licznych artykułów naukowych.Uczestnik wielu konferencji, sympozjów i szkoleń.

e-mail: k.bomber@bydalejisc.org.pl
 


mgr Olga Komarnicka - Jędrzejewska

Członek zarządu. Psycholog i pedagog, pracuje w Fundacji "By dalej iść", gdzie pomaga rodzicom po stracie dzieci przejść proces żałoby. Prowadzi pomoc psychologiczną a także jest moderatorem w grupach wsparcia. W ramach indywidualnych konsultacji z rodzicami po stracie udziela specjalistycznej pomocy psychologicznej.

Wcześniej współpracowała jako psycholog z drużyną niepełnosprawnych grających w koszykówkę na wózkach. Pracowała także jako asysta zajęciowy z dziećmi z zespołem Aspergera we Wrocławiu. Obszar pomocy: m.in. Wrocław, Częstochowa, woj. dolnośląskie.

 


W chwili obenej tworzymy na nowo zespół psychologów i moderatorów grup wsprarcia do kolejnych projektów.


 


 

 


Nasze działania wspierają:

Projektowanie serwisów www, skanowanie slajdów